Hallitus ja toimihenkilöt

Hallituksen jäsenet vuonna 2023

Puheenjohtaja
Ida Erling
pj@turunlatu.fi

Varapuheenjohtaja, hallituksen jäsen
Helge Varjonen
helge.varjonen@turunlatu.fi

Hallituksen jäsen
Tarja Aittala
tarja.aittala@turunlatu.fi

Hallituksen jäsen
Markku Jessen-Juhler
markku.jessen-juhler@turunlatu.fi

Hallituksen jäsen, taloudenhoitaja
Ilona Torsti
ilona.torsti@turunlatu.fi

Hallituksen jäsen
Ari Tähkäpää
ari.tahkapaa@turunlatu.fi


Lajivastaavat

Frisbeegolf
Ari Tähkäpää
frisbeegolf@turunlatu.fi

Geokätköily
Anne-Maria Paakkola
geo@turunlatu.fi

Kävely
Jaakko Tilli
kavely@turunlatu.fi

Perheliikunta
Heini Salmi
metsamorri@turunlatu.fi

Pyöräily ja MTB
Erkki Tuominen
pyoraily@turunlatu.fi

Tero Kukkonen
mtb@turunlatu.fi

Retkeily
Ilpo Vuori
retkeily@turunlatu.fi

Polkujuoksu
Jukka Alinikula
polkujuoksu@turunlatu.fi


Muu toiminta ja muut toimihenkilöt

Majaisäntä
Markku Jessen-Juhler
maja@turunlatu.fi

Reitit (latujen kunnossapito)
Janne Rinne
reitti@turunlatu.fi

Seniorit
Marjatta Kärkkäinen
marjatta.karkkainen10@gmail.com

Viestintä
Tarja Aittala
tarja.aittala@turunlatu.fi

Ilpo Lahdenkauppi
ilpo.lahdenkauppi@turunlatu.fi

Välinevuokraus
retkeily@turunlatu.fi